_ شرکت رز تجارت تارا

درباره ما


شرکت مدیریت صادرات یک شرکت خصوصی کاملاً مستقل می باشد.

که مانند یک دپارتمان فروش صادراتی برای بنگاهها عمل می کند. تعهد در قبال حفظ رابطه بلند مدت با تولید کنندگان و مصرف کنندگان ماهیت شرکت مدیریت صادرات را از سایر واحد های تجاری متمایز می نماید. به عنوان بخشی از این تعهد شرکتهای مدیریت صادرات در زمینه ارتقاء ارزش افزوده می کوشند که زمینه هایی غیر از بازاریابی بین المللی را پوشش می دهند .

همچنین خدماتی را در راستای ایجاد تقاضا در بازار های بین المللی و نحوه پردازش و پاسخ صحیح به تقاضای بازارهای خارجی و به عبارتی تسهیل تجارت خارجی به بنگاهها ارائه می دهد که در نتیجه بنگاههای اقتصادی از ورود به بازارهای جهانی منتفع می شوند.


از این رو شرکت رز تجارت تارا بعنوان یک EMC تاسیس گردید تا برای گذر از شرایط جدید به شرکت های تولید کننده در صنعت پلیمر کمک نماید.

در اولین گام شرکت رز تجارت اقدام به ایجاد دو نمایندگی در کشورهای اسپانیا و روسیه نموده است که وظیفه این نمایندگی ها ایجاد شبکه های فروش اعم از عمده فروشی و یا مویرگی در کشورهای هدف می باشد.

 
 
_ برخی از خدمات ما

1- بازار روسیه و کشورهای حوزه اوراسیا:

روسیه یکی از اصلی ترین اعضای اتحادیه کشورهای حوزه اوراسیا می باشد که با تعداد دیگری از این کشورها اتحادیه گمرکی اوراسیا را بنیان نهاده است. این اتحادیه در سال گذشته با ایران توافقنامه تجاری برای تسهیل مبادلات گمرکی امضا نموده اند که این توافقنامه می تواند مزایای بسیاری برای شرکت های ایرانی در این بازار بزرگ ایجاد نماید.

2- کشورهای حوزه خلیج فارس:

این کشورها بعنوان بهترین فرصت برای بازاریابی بین المللی برای محصولات ایرانی می باشند. از آنجائیکه مسائل سیاسی در راوبط تجاری فی مابین تاثیر گذار بوده است، ایجاد یک بستر مناسب انبارش و ایجاد نمایشگاه دائمی کمک بسیار زیادی برای حفظ و افزایش سهم بازار این کشورها خواهد نمود.
01

تنظیم قرارداد


تنظیم قرارداد بین تولیدکننده ایرانی و خریدار روسی که در آن همه جزئیات از جمله شرایط پرداخت و تحویل قید شده باشد ضروری است.با استفاده از قوانین تجاری توافقی بین المللی (اینکوترمز) روش حمل و مسئولیت خریدار و فروشنده نیز مشخص میشود

فارسی